Inspirujemy ekologiczny klimat 
Strona główna Aktualności Przed nami konferencja „Czyste powietrze kluczowym elementem PEP 2040”

Aktualności

Przed nami konferencja „Czyste powietrze kluczowym elementem PEP 2040”

12/10/2021


20 października w Katowicach odbędzie się konferencja „Czyste powietrze kluczowym elementem Polityki Energetycznej Polski do 2040 roku”. Nasz udział w niej będzie wyjątkowo aktywny. Firma BRAGER została partnerem wydarzenia, a dr hab. inż. Rafał Urbaniak – prelegentem.

Konferencja dedykowana jest działaniom zmierzającym do poprawy jakości powietrza w ramach polityki energetycznej Polski do 2040 roku (PEP 2040). Polityka ta opiera się na trzech filarach. Jednym z nich jest dobra jakość powietrza. Dzięki gruntownej poprawie jakości powietrza i redukcji emisji zanieczyszczeń, podniesiona zostanie jakość życia społeczeństwa. Założenia PEP 2040 wskazują przedsiębiorcom, samorządom i obywatelom kierunek działań w zakresie transformacji polskiej gospodarki na niskoemisyjną.

Redukowanie poprzez monitorowanie

Panel II konferencji zamknie prezentacja dr hab. inż. Rafała Urbaniaka, Prezesa Zarządu BRAGER, pt. „Monitorowanie jakości powietrza na poziomie lokalnym, narzędziem systemowego podejścia do redukcji niskiej emisji”.

Jesteśmy autorem prekursorskiego na skalę Europy systemu eco7zone®, który integruje i inspiruje wszystkie podmioty, mające wpływ na ochronę środowiska, do dbania o ekologiczny klimat w swoim otoczeniu. System opiera się na opatentowanych narzędziach do optymalizacji całego procesu spalania i kontroli proekologicznych działań. Pierwszym miastem w Polsce, które uruchomiło system eco7zone® w celu monitorowania jakości powietrza i redukcji niskiej emisji lokalnie, jest Pleszew. Dzięki dostarczonym przez nas narzędziom, władze miasta mogą precyzyjnie badać, czym oddychają mieszkańcy, szybko identyfikować źródła powstawania zanieczyszczeń, trafnie oceniać skuteczność podejmowanych działań i planować kolejne, a także wspierać swoich mieszkańców w efektywnym i ekologicznym paleniu. Należy zacząć od „własnego podwórka”, by robić czyste powietrze dla wszystkich - miasta, gminy, województwa, kraju, Europy i świata.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Zachęcamy do udziału w konferencji każdego, dla kogo współczesne problemy ekologiczne nie są obojętne. Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym - istnieje możliwość uczestnictwa stacjonarnego lub poprzez transmisję online na żywo. Zapisy trwają do 18 października. Udział jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy program konferencji i dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie organizatora - Polskiej Izby Ekologii.


Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 933. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-20:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz kontakt@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN