Relacja z Międzynarodowych Targów Instalacyjnych 2022 - Aktualności - Brager Sp. z o.o.
Inspirujemy ekologiczny klimat 
Strona główna Aktualności Relacja z Międzynarodowych Targów Instalacyjnych 2022

Aktualności

Relacja z Międzynarodowych Targów Instalacyjnych 2022

13/05/2022


Za nami Targi Instalacje 2022 – największe spotkanie przedstawicieli branży grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Reprezentacja Brager zaprezentowała wielotysięcznej publiczności pełne portfolio produktów, na czele z analizatorem spalin BCA-02 eco. Zapraszamy na krótkie podsumowanie 3-dniowego wydarzenia!

Co działo się na Targach Instalacyjnych 2022?

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Instalacyjnych przyciągnęła niemal 15 tysięcy zwiedzających! Licznie zgromadzeni wystawcy – czołowe firmy z branży grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, zaprezentowali wiele ciekawych nowości. Oprócz oglądania ekspozycji targowych, goście mogli wziąć udział w konferencjach branżowych, warsztatach technicznych, występach na żywo, spotkaniach z ekspertami czy grze targowej, a także skorzystać z niespodzianek czekających w strefach specjalnych. Na Targach Instalacje nie mogło zabraknąć reprezentacji Brager wraz z mocno wyróżniającym się stoiskiem, które zostało zaprojektowane specjalnie na tę okazję przez Agencję Interaktywną 314.pl.

Oferta firmy Brager na Targach Instalacyjnych

Podczas targów zaprezentowaliśmy pełne portfolio produktów, w tym:
• Analizator Jakości Procesu Spalania BCA-02 eco - jedyne w Polsce tak kompaktowe urządzenie do całościowej analizy parametrów spalania, dedykowane kotłom na paliwa stałe;
• kompletny system do sterowania pompami ciepła GEO BORD - w czasach bardzo wysokich i ciągle rosnących cel paliw, to właśnie pompy ciepła stanowią główny kierunek rozwoju segmentu ogrzewnictwa indywidualnego;
• system do zarządzania komfortem cieplnym w budynkach mieszkalnych LIFE BORD – to nowatorskie urządzenie, które umożliwia kompleksowe zarządzanie energią cieplną, integrując różne źródła ciepła oraz pozwalając na regulację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Opatentowany analizator BCA-02 eco stanowi innowację na skalę europejską. Nie tylko pozwala skuteczniej dbać o środowisko naturalne, zmniejszając poziom emisji, ale również przyczynia się do mniejszego zużycia spalonego opału, generując spore oszczędności. Ten drugi aspekt wydaje się mieć kluczowe znaczenie w czasach bardzo wysokich cen paliw. Jeszcze kilka miesięcy temu tona opału kosztowała około 1000 zł. Dzisiaj cena przekracza... 2000 zł! Łącząc kocioł z analizatorem spalin BCA-02 eco można zmniejszyć zużycie opału nawet o 25%. Analizator BCA-02 eco otrzymał Złoty Medal Grupy MTP - prestiżową nagrodę branżową, przyznawaną najbardziej nowoczesnym, pomysłowym, innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie produktom. Tym samym znaleźliśmy się w elitarnym gronie zaledwie 12 wyróżnionych firm. Wraz z pamiątkową statuetką otrzymaliśmy „pakiet medalisty”, obejmujący materiały promocyjne oraz usługi PR i reklamowe, w tym specjalne oznaczenie stoiska, by jeszcze silniej przyciągało uwagę. Przyznanie Złotego Medalu niewątpliwie wyróżniło naszą firmę wśród wystawców oraz pokazało, jak duży mamy udział w tworzeniu i dostarczaniu na rynek prekursorskich rozwiązań.

Czy warto było wziąć udział w Targach Instalacje?

Bez wątpienia. W tej kwestii jesteśmy jednomyślni. Udało się nam zaprezentować jako młode, ambitne przedsiębiorstwo, które stawia na dynamiczny rozwój w zakresie nowych technologii, posiada wartościowe know-how i jest wiarygodnym partnerem biznesowym. Bardzo dziękujemy każdemu, kto odwiedził stoisko Brager. Mamy nadzieję, że podzielacie nasz entuzjazm. Kolejna edycja Targów Instalacje odbędzie się w 2024 roku. Do zobaczenia!

Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 933. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-20:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz m.krugiolka@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN